Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut][Dl] Pliki Na Dobrego Serwa By B3D3K


B3D3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jeśli marzysz o dobry serwerze medium/hard to dobrze trafiłeś.

Link do Hongkong i MySQL :

http://www.megaupload.com/?d=VT3GQCVH

Skan do Hongkong i MySQL :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=b1350b1393f20b64f96ab4ead4340880f1b2a3fa0b72dda3f976c566c73b8113-1297596000

 

W tej paczce znajdziecie wszystkie pliki MySQL i Hongkong.

 

Pliki Hongkong należy wgrać do : /usr/rain/channel/share_data/locale

Pliki MySQL należy wgrać do /var/db/mysql/

Hasło do root i MySQL to " niewiem "

Informacje o plikach :

" Hongkong: "

- 70% spolszczone misje

- spolszczony cały event ox i pytania

- każdy dostaje na start EQ +9 i Konia bojowego

- zmieniony exp ( można go zwiększyć komendą /priv_empire 0 4:exp np. <raty w % np 500> <czas np. 9999<w minutach> to max > )

- zwiększony resp metków w Czerwonym Lesie

- naprawiony drop z metinów i moobów ( Metiny 75-80 Zobacz i Metiny 85-90 Zobacz )

- został dodany drop kamieni duchowych po 3 sztuki z każdego Metina ( 1 kamień duchowy = 1 skill P )

- wartość Czerwonych i Niebieskich potów z 1200hp na 2400hp i z 400pe na 2000pe

 

" item_attr "

- Bony zostały zmienione na np.2500HP ( w kazdym itemie znajdziemy HP ) PRZYKŁAD Zobacz

 

" item_proto : "

- spolszczone nazwy broni i innych itemów

- usunięte wszystkie bugi na Yang

- zmienione ceny itemów ( Akurat na drop Yang )

- brak możliwości robienia hwanga

 

" mob_proto : "

- spolszczony każdy mob

- bardzo duży drop Yang

 

" shop : "

- zmienione handlarki ( Zobacz )

- usunięto ulepszacze ( Zobacz )

- usunięto ze sklepu Kamień duchowy ( dropi z każdego Metina po 3szt. 1 kamień = P ) i na prośbę osób mi bliskich usunąłem 6/7 bon )

 

Całość edytowane na plikach by Aryman.Zrobiłem te pliki z nudów , licze na + : )Dodam że handlarki wziłem od NISMO i edytowałem 50% aby podziękować autorowi handlarek Kliknij TUTAJPliki możemy przetestować na serwerze MarioFun który jest aktualnie ON po lekkiej przeróbce MarioFunTemat

Jak zbiorę 50 plusów wezmę się za pliki 4FuN

Opublikowano

@Topic Co one mają takiego ciekawego? są inne które mają podobne rzeczy. Dlaczego akurat te miałbym wybrać?

Nie mów że są stabilniejsze czy coś bo to jest mylne. Wszystkie które działają są na tyle stabilne aby ich używać.

korneleknew.png

Opublikowano

Pliki zajebiste naprawde opłaca się pobierać + dla ciebie

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

Z pewnością są podobne pliki , są pewnie i lepsze. To jest tylko propozycja jedna z wielu

jak może wyglądać Metin. A to czy ktoś skorzysta z mojej pracy jest tylko jego osobistą decyzją.

Ciężko jest opisac czym one różnią sie od innch polecam wiec wypróbowanie a gwarantuje

że satysfakcja z gry jest pewna. Liczę na pozytywne opinie i życzę milej zabawy : )

Opublikowano

Pliki 3/5

Tutoriale Dla Fan Art

:)

http://www.mpcforum.pl/topic/296649-psfotomontaz-tatuazu/page__p__2062104#entry2062104

http://www.mpcforum.pl/topic/296665-tutpsnaprawiamy-przerwane-zdjecie/page__p__2062192#entry2062192

http://www.mpcforum.pl/topic/296660-tutpsplynne-przejscie-obrazow/page__p__2062167#entry2062167

http://www.mpcforum.pl/topic/296654-tutranga-uzytkownika-na-forum-zrob-ja-sam/page__p__2062132#entry2062132

http://www.mpcforum.pl/topic/296652-tutfotomontaz-twarzy-kulturysta/page__p__2062116#entry2062116

DJ_Tiesto_Signature_by_SmoGpl.png

Opublikowano

Mam już wiele pomysłów : ) , właśnie zaczynam edytować pliki .

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siema ej jak wpisuje passy root ...

to pozniej wyskakuje mi zebym wpisal meila i wpisuje swojego i nic

" z braku pieniędzy popełnia się błędy." ~ AK-47

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...